Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
Adolfsbergs IK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Adolfsbergs IK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
BK Forward Gul Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
BK Forward Svart Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
BK Forward P06 Gul Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 No fees payed
BKTinnis/HjulsbroIK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Bråtens IK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
FBK Karlstad Svart Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
FBK Karlstad Röd Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
FBK Karlstad Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Floda BoIF Morgan Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Forshaga IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Hammarby IF FF Lag 6 Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Hanvikens SK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4 All teams payed
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 All teams payed
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Hovås Billdal IF HovåsBilldal Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 All teams payed
Hälsinggårdens AIK Fotboll Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
IFK Hindås Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 All teams payed
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
IFK Kristinehamn Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 All teams payed
IFK Kristinehamn Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4 All teams payed
IFK Kristinehamn Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
IFK Kumla Ej övernattning Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
IFK Mora FK Röd Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
IFK Skoghall Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
IFK Skoghall Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
IFK Tumba Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
IK Arvika Fotboll Blå Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
IK Arvika Fotboll Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 All teams payed
IK Sturehov Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Irsta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Jarlabergs IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Jitex Mölndal BK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Kullavik IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 No fees payed
Kungsängens IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Kvik Halden FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Lillån FK U15/16 Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Lørenskog IF Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
New Mill Indians SK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 All teams payed
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 All teams payed
Reymersholms IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Rynninge IK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4 All teams payed
Rödeby AIF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Sollentuna FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 No fees payed
Spårvägens FF de p15 Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 All teams payed
Sörskogens IF 1 lag Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Vendelsö IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Västerås IK Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
Västerås IK Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 All teams payed
Älta IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Älta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Älvsborg FF Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 All teams payed
Älvsjö AIK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Örby IS F05 Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 All teams payed
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 All teams payed
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB Ekman Event MT Trading