Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Adolfsbergs IK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
BK Forward Svart Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
BK Forward Gul Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
BKTinnis/HjulsbroIK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Bråtens IK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
FBK Karlstad Svart Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
FBK Karlstad Röd Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
Floda BoIF Morgan Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Forshaga IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Hammarby IF FF Lag 6 Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Hanvikens SK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
Hertzöga BK Gul Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Hovås Billdal IF HovåsBilldal Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Hälsinggårdens AIK Fotboll Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Hindås Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Kristinehamn Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
IFK Kristinehamn Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
IFK Kristinehamn Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
IFK Kumla Ej övernattning Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Mora FK Röd Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Skoghall Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IFK Skoghall Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
IFK Skoghall DF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
IFK Tumba Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IK Arvika Fotboll Blå Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IK Arvika Fotboll Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
IK Sturehov Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Jarlabergs IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Karlstad Fotboll Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Kullavik IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Kungsängens IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Kvik Halden FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Lillån FK U15/16 Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Lørenskog IF Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
New Mill Indians SK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Reymersholms IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Reymersholms IK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
Rynninge IK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
Rödeby AIF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Spårvägens FF de p15 Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
Sörskogens IF 1 lag Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Vendelsö IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Västerås IK Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
Västerås IK Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
Älta IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Älta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Älvsborg FF Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
Älvsjö AIK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Örby IS Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Östra Deje IK F07 Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB MT Trading