Påmeldingsavgifter:
Alt betalt
Noen betalte
Ingen betalte

Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn Payment status
BK Forward Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 BK Forward Gul Ingen betalte
BK Forward Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 BK Forward Svart Ingen betalte
BK Forward Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 BK Forward P06 Gul Ingen betalte
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Groheds IF / Ljungskile SK Alt betalt
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 Hertzöga BK Alt betalt
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Hovås Billdal IF Alt betalt
Hovås Billdal IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 Hovås Billdal IF HovåsBilldal Alt betalt
Hälsinggårdens AIK Fotboll Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Hälsinggårdens AIK Fotboll Alt betalt
IFK Hindås Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Hindås Alt betalt
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 IFK Kristinehamn Ingen betalte
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 IFK Kristinehamn Ingen betalte
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 IFK Kristinehamn Ingen betalte
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Kristinehamn Ingen betalte
IFK Kristinehamn Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 IFK Kristinehamn Ingen betalte
IFK Kristinehamn Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4 IFK Kristinehamn Ingen betalte
IFK Kristinehamn Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 IFK Kristinehamn Alt betalt
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Mora FK 1 Alt betalt
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Mora FK Röd Ingen betalte
IFK Skoghall Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 IFK Skoghall Alt betalt
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 IK Arvika Fotboll Röd Alt betalt
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 IK Arvika Fotboll Blå Alt betalt
Irsta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Irsta IF Alt betalt
Jarlabergs IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Jarlabergs IF Alt betalt
Jitex Mölndal BK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Jitex Mölndal BK Alt betalt
Kungsängens IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Kungsängens IF 1 Alt betalt
Kvik Halden FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Kvik Halden FK Alt betalt
Lillån FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Lillån FK U15/16 Alt betalt
New Mill Indians SK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 New Mill Indians SK Alt betalt
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 Norrstrands IF Alt betalt
Reymersholms IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Reymersholms IK Alt betalt
Sollentuna FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Sollentuna FK Alt betalt
Sörskogens IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Sörskogens IF 1 lag Alt betalt
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Tullinge Triangel Pojkar FK Alt betalt
Vendelsö IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Vendelsö IK 1 Alt betalt
Älta IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Älta IF Alt betalt
Älta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Älta IF Alt betalt
Älvsjö AIK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Älvsjö AIK Alt betalt
Örby IS Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Örby IS F05 Alt betalt
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB Ekman Event MT Trading