You are viewing the results for Kristinehamnscupen 2020. View the current results for Kristinehamnscupen 2021 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Adolfsbergs IK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Adolfsbergs IK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
BK Forward Gul Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
BK Forward Svart Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
BK Forward U15 Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
BKTinnis/HjulsbroIK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Bråtens IK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
FBK Karlstad Svart Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
FBK Karlstad Röd Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
Floda BoIF Morgan Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Forshaga IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Hammarby IF FF Lag 6 Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Hanvikens SK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
Hertzöga BK Gul Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Hovås Billdal IF HovåsBilldal Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Hälsinggårdens AIK Fotboll Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Hindås Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Kristinehamn Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
IFK Kristinehamn Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
IFK Kristinehamn Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
IFK Kumla Ej övernattning Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Mora FK Röd Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
IFK Skoghall Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IFK Skoghall Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
IFK Skoghall DF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
IFK Tumba Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IK Arvika Fotboll Blå Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
IK Arvika Fotboll Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
IK Sturehov Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Jarlabergs IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Karlslunds IF HFK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Karlstad Fotboll Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Kullavik IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Kungsängens IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Kvik Halden FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Lillån FK U15/16 Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Lørenskog IF Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
New Mill Indians SK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Reymersholms IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Reymersholms IK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
Rynninge IK Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4
Rödeby AIF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Spårvägens FF de p15 Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
Sörskogens IF 1 lag Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Vendelsö IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Västerås IK Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
Västerås IK Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4
Älta IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Älta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Älvsborg FF Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4
Älvsjö AIK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2
Örby IS Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2
Östra Deje IK F07 Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB MT Trading Krongårdens vandrarhem