Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

List of registered teams

Club Category Team name Payment status
Adolfsbergs IK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Adolfsbergs IK All teams payed
BK Forward Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 BK Forward Gul No fees payed
BK Forward Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 BK Forward Svart No fees payed
BK Forward Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 BK Forward P06 Gul No fees payed
Floda BoIF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Floda BoIF Morgan All teams payed
Forshaga IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Forshaga IF All teams payed
Groheds IF / Ljungskile SK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Groheds IF / Ljungskile SK All teams payed
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 Hertzöga BK All teams payed
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Hovås Billdal IF All teams payed
Hovås Billdal IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 Hovås Billdal IF HovåsBilldal All teams payed
Hälsinggårdens AIK Fotboll Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Hälsinggårdens AIK Fotboll All teams payed
IFK Hindås Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Hindås All teams payed
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 IFK Kristinehamn No fees payed
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 IFK Kristinehamn No fees payed
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 IFK Kristinehamn No fees payed
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Kristinehamn No fees payed
IFK Kristinehamn Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 IFK Kristinehamn No fees payed
IFK Kristinehamn Flickor 14 (födda 2006) Cupdatum 17-19/4 IFK Kristinehamn No fees payed
IFK Kristinehamn Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 IFK Kristinehamn All teams payed
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Mora FK 1 All teams payed
IFK Mora FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IFK Mora FK Röd All teams payed
IFK Skoghall Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 IFK Skoghall All teams payed
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 IK Arvika Fotboll Röd All teams payed
IK Arvika Fotboll Pojkar 13 (födda 2007) Cupdatum 24-26/4 IK Arvika Fotboll Blå All teams payed
IK Arvika Fotboll Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 IK Arvika Fotboll 1 No fees payed
IK Sturehov Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 IK Sturehov 1 All teams payed
Irsta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Irsta IF All teams payed
Jarlabergs IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Jarlabergs IF All teams payed
Jitex Mölndal BK Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Jitex Mölndal BK All teams payed
Kungsängens IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Kungsängens IF 1 All teams payed
Kvik Halden FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Kvik Halden FK All teams payed
Lillån FK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Lillån FK U15/16 All teams payed
New Mill Indians SK Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 New Mill Indians SK All teams payed
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2007)cupdatum 24-26/4 Norrstrands IF All teams payed
Reymersholms IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Reymersholms IK All teams payed
Sollentuna FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Sollentuna FK All teams payed
Spårvägens FF Pojkar 15 (födda 2005) Cupdatum 17-19/4 Spårvägens FF de p15 All teams payed
Sörskogens IF Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Sörskogens IF 1 lag All teams payed
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 14 (födda 2006) Cupdatum 21-23/2 Tullinge Triangel Pojkar FK All teams payed
Vendelsö IK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Vendelsö IK 1 All teams payed
Älta IF Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Älta IF All teams payed
Älta IF Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Älta IF All teams payed
Älvsjö AIK Pojkar 16 (födda 2004) Cupdatum 14-16/2 Älvsjö AIK All teams payed
Örby IS Flickor 15 (födda 2005) Cupdatum 14-16/2 Örby IS F05 All teams payed
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB Ekman Event MT Trading