Detta är resultaten från Kristinehamnscupen 2019. Se de senaste resultaten från Kristinehamnscupen 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Adolfsbergs IK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Adolfsbergs IK Grön Grön Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Assyriska FF P2004 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Assyriska FF P03 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Barkarö SK F03-05 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
BK Forward Gul Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
BK Forward Svart Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
BK Forward P05 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Bollstanäs SK P03 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Degerfors IF Ungdom Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Degerfors IF Ungdom P15 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Ekängens IF-05 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
FBK Karlstad Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
FBK Karlstad Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
FBK Karlstad Svart Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
FBK Karlstad Röd Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
FBK Karlstad P-04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Fittja IF 04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Glanshammar IF F06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Gustavsbergs IF FK P03 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Hammarby IF FF P-05 lag 3 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Hammarö FK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Hertzöga BK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Hvam Team NK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
IF Brommapojkarna Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IF Brommapojkarna P04-4 U Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IF Brommapojkarna F04-1 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
IFK Kristinehamn Blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
IFK Kristinehamn Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
IFK Kristinehamn Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
IFK Kristinehamn-05 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
IFK Kumla Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Kumla Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
IFK Skoghall Vit Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Skoghall Blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IK Frej Täby Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IK Sturehov P04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IK Vikings FK/Lesjöfors IF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Järla IF FK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Karlstad BK Ungdom BK Röd Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
KB Karlskoga FF blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
KB Karlskoga FF P 04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
KIF Örebro DFF F-06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Lillån FK p05 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Lundby IF grön Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Lundby IF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Mallbackens IF Sunne-05 IF Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Nora BK F03-04 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Norrstrands IF Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Norrstrands IF P04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Norrstrands IF vit Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Norrstrands IF Röd Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Nyköpings Bis U Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
QBIK F06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Rävåsens IK Karlskoga F04 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Rävåsens IK Karlskoga F 03 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Saltsjö-Boo IF F03 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Sandvikens IF Sif P04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Skeid Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Skiljebo SK F15-F17 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Skiljebo SK-05 F05 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Skogås-Trångsunds FF Svart Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Skultorps IF Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Sollentuna FK P04 A Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Spånga IS FK P06 Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Spånga IS FK Pojkar04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Stocksunds IF F03 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Sunnersta AIF F03-04 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Tillberga IK Fotboll P04/05 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Vasalunds IF Röd Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Värnamo Södra FF P 05 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Västerås BK 30 F16 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Västerås IK U16 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Åkersberga BK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Älta IF Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Älvsjö AIK FF RÖD Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Örebro SK Ungdomsklubb SK P05 U Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Örebro SK Ungdomsklubb Ösk F06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Örebro SK Ungdomsklubb ÖSK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB MT Trading