Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Adolfsbergs IK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Adolfsbergs IK
Assyriska FF Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Assyriska FF P2004
Assyriska FF Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1 Assyriska FF P03
Barkarö SK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Barkarö SK F03-05
BK Forward Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 BK Forward Gul
BK Forward Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 BK Forward P05
Bollstanäs SK Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1 Bollstanäs SK P03
Degerfors IF Ungdom Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 Degerfors IF Ungdom
Degerfors IF Ungdom Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Degerfors IF Ungdom P15
FBK Karlstad Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 FBK Karlstad Svart
FBK Karlstad Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 FBK Karlstad Röd
FBK Karlstad Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 FBK Karlstad P-04
Fittja IF Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Fittja IF 04
Gustavsbergs IF FK Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1 Gustavsbergs IF FK P03
Hammarby IF FF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Hammarby IF FF P-05 lag 3
Hammarö FK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 Hammarö FK
Hertzöga BK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Hertzöga BK
Hvam Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Hvam Team NK
IF Brommapojkarna Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 IF Brommapojkarna 5
IF Brommapojkarna Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 IF Brommapojkarna P04-4 U
IF Brommapojkarna Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 IF Brommapojkarna F04-1
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 IFK Kristinehamn
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 IFK Kristinehamn
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 IFK Kristinehamn
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1 IFK Kristinehamn
IFK Kristinehamn Flickor 13 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4 IFK Kristinehamn
IFK Kristinehamn Flickor 14 (födda 2005) Cupdatum 26-28/4 IFK Kristinehamn
IFK Kristinehamn Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 IFK Kristinehamn
IFK Kumla Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 IFK Kumla
IFK Kumla Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 IFK Kumla
IFK Skoghall Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 IFK Skoghall Vit
IFK Skoghall Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 IFK Skoghall Blå
IK Frej Täby Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 IK Frej Täby
IK Sturehov Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 IK Sturehov P04
IK Vikings FK/Lesjöfors IF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 IK Vikings FK/Lesjöfors IF
Järla IF FK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Järla IF FK
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Karlslunds IF HFK
Karlstad BK Ungdom Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Karlstad BK Ungdom BK Röd
KB Karlskoga FF Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 KB Karlskoga FF blå
KB Karlskoga FF Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 KB Karlskoga FF P 04
Lillån FK Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Lillån FK p05
Lundby IF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Lundby IF
Mallbackens IF Sunne Flickor 14 (födda 2005) Cupdatum 26-28/4 Mallbackens IF Sunne IF
Mariebergs IK Blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 Mariebergs IK Blå MIK/AIK
Nora BK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Nora BK F03-04
Norrstrands IF Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Norrstrands IF P04
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4 Norrstrands IF Röd
Norrstrands IF Flickor 13 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4 Norrstrands IF vit
Nyköpings Bis Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Nyköpings Bis U
QBIK Flickor 13 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4 QBIK F06
Rynninge IK Flickor 13 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4 Rynninge IK F06
Rävåsens IK Karlskoga Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Rävåsens IK Karlskoga F04
Rävåsens IK Karlskoga Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Rävåsens IK Karlskoga F 03
Saltsjö-Boo IF Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Saltsjö-Boo IF F03
Sandvikens IF Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Sandvikens IF Sif P04
Skeid Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Skeid
Skiljebo SK Flickor 14 (födda 2005) Cupdatum 26-28/4 Skiljebo SK F05
Skiljebo SK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Skiljebo SK F15-F17
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Skogås-Trångsunds FF Svart
Skultorps IF Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1 Skultorps IF
Sollentuna FK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Sollentuna FK P04 A
Spånga IS FK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 Spånga IS FK P06
Spånga IS FK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Spånga IS FK Pojkar04
Stocksunds IF Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Stocksunds IF F03
Sunnersta AIF Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Sunnersta AIF F03-04
Tillberga IK Fotboll Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Tillberga IK Fotboll P04/05
Vasalunds IF Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 Vasalunds IF Röd
Värnamo Södra FF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Värnamo Södra FF P 05
Västerås BK 30 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Västerås BK 30 F16
Västerås IK Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1 Västerås IK U16
Åkersberga BK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4 Åkersberga BK
Älta IF Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Älta IF
Älvsjö AIK FF Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2 Älvsjö AIK FF RÖD
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2 Örebro SK Ungdomsklubb SK P05 U
Örebro SK Ungdomsklubb Flickor 13 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4 Örebro SK Ungdomsklubb Ösk F06
Örebro SK Ungdomsklubb Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2 Örebro SK Ungdomsklubb ÖSK
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB Ekman Event MT Trading