You are viewing the results for Kristinehamnscupen 2019. View the current results for Kristinehamnscupen 2021 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Adolfsbergs IK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Adolfsbergs IK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Adolfsbergs IK Grön Grön Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Assyriska FF P2004 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Assyriska FF P03 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Barkarö SK F03-05 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
BK Forward Gul Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
BK Forward Svart Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
BK Forward P05 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Bollstanäs SK P03 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Degerfors IF Ungdom Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Degerfors IF Ungdom P15 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Ekängens IF-05 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
FBK Karlstad Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
FBK Karlstad Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
FBK Karlstad Svart Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
FBK Karlstad Röd Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
FBK Karlstad P-04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Fittja IF 04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Glanshammar IF F06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Gustavsbergs IF FK P03 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Hammarby IF FF P-05 lag 3 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Hammarö FK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Hertzöga BK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Hvam Team NK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
IF Brommapojkarna Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IF Brommapojkarna P04-4 U Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IF Brommapojkarna F04-1 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
IFK Kristinehamn Blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Kristinehamn Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
IFK Kristinehamn Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IFK Kristinehamn Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
IFK Kristinehamn Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
IFK Kristinehamn Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
IFK Kristinehamn-05 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
IFK Kumla Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Kumla Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
IFK Skoghall Vit Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IFK Skoghall Blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
IK Frej Täby Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IK Sturehov P04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
IK Vikings FK/Lesjöfors IF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Järla IF FK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Karlslunds IF HFK Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Karlstad BK Ungdom BK Röd Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
KB Karlskoga FF blå Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
KB Karlskoga FF P 04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
KIF Örebro DFF F-06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Lillån FK p05 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Lundby IF grön Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Lundby IF Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Mallbackens IF Sunne-05 IF Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Nora BK F03-04 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Norrstrands IF Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Norrstrands IF P04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Norrstrands IF vit Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Norrstrands IF Röd Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Nyköpings Bis U Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
QBIK F06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Rävåsens IK Karlskoga F04 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Rävåsens IK Karlskoga F 03 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Saltsjö-Boo IF F03 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Sandvikens IF Sif P04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Skeid Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Skiljebo SK F15-F17 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Skiljebo SK-05 F05 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Skogås-Trångsunds FF Svart Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Skultorps IF Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Sollentuna FK P04 A Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Spånga IS FK P06 Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Spånga IS FK Pojkar04 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Stocksunds IF F03 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Sunnersta AIF F03-04 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Tillberga IK Fotboll P04/05 Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Vasalunds IF Röd Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Värnamo Södra FF P 05 Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Västerås BK 30 F16 Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Västerås IK U16 Pojkar 16 (födda 2003) Cupdatum 4-6/1
Åkersberga BK Pojkar 13 (födda 2006) Cupdatum 12-14/4
Älta IF Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Älvsjö AIK FF RÖD Pojkar 15 (födda 2004) Cupdatum 15-17/2
Örebro SK Ungdomsklubb SK P05 U Pojkar 14 (födda 2005) Cupdatum 22-24/2
Örebro SK Ungdomsklubb Ösk F06 Flickor 05/06 (födda 2006) Cupdatum 26-28/4
Örebro SK Ungdomsklubb ÖSK Flickor 16 (födda 2003) Cupdatum 8-10/2
Statt i Kristinehamn Värmlands Fotbollsförbund IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena HSB MT Trading Krongårdens vandrarhem